Connect with us

Аналітика та новини

Зеленського порівняли із Ющенком

Без рубрики

Зеленського порівняли із Ющенком

Народний депутат Антон Геращенко зробив припущення, як буде розвиватись Україна за президента Зеленського. Про це повідомляє «Апостроф».

Депутат «Народного фронту» провів яскраву аналогію між Зеленським і Ющенком. Геращенко пригадав, як розвивались події 2004 року. Він заявив, що Янукович після «Помаранчевої революції» був вигнаний і жив за кордоном. Після цього, Ющенко допустився ряду помилок, що дозволило Януковичу  повернутись і стати прем’єр-міністром. Пізніше він обійняв пост глави держави.

Тому, Геращенко закликає Зеленського не повторювати помилок Ющенка. Особливо застеріг нардеп Зеленського від можливості зробити Порошенка прем’єром. За словами Геращенка,  Петра Олексійовича ще рано списувати.

Крім цього, не потрібно і нехтувати тими партіями, які вже є в Верховній Раді. За словами депутата в Раді зараз є 6 політичних партій і дві президентські групи. Очевидно, Порошенко буде знову намагатися пройти в парламент. Геращенко припустив, що діючим президентом керує жага реваншу. Тому він, як Янукович, буде намагатись стати прем’єр-міністром.

Нагадаємо, що  політолог Віталій Портников вважає, що  Володимир Зеленський допустив кілька значних  політичних прорахунків.

Президент Республіки Молдова Ігор Додон заявив про домовленість зустрітися з новим президентом України Володимиром Зеленським. Сам Зеленський, як і члени його команди, поки що ніяк не коментували телефонну розмову президентів.

Ігорь Додон після свого обрання президентом Молдови жодного разу не зустрічався з президентом України Петром Порошенком. Причина цього — аж ніяк не тільки у відвертій проросійської орієнтації молдавського президента і його постійних контактах з Володимиром Путіним.

Зустріч з Додоном стане сигналом всім тим політикам, хто хотів би визнати російський статус півострова, але побоювався це зробити.

 

Читать
Читай ще...
2 комментария

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top