Connect with us

Зеленський звільнив главу управління СБУ за відмову пропустити в Україну політтехнолога Кремля

Без рубрики

Зеленський звільнив главу управління СБУ за відмову пропустити в Україну політтехнолога Кремля

26 червня, до Києва намагався повернутися скандально відомий російський політтехнолог, близький соратник Віктора Медведчука і колишній керівник так званої «фабрики темників» Ігор Шувалов.

Після того, як СБУ заблокувала його в’їзд в Україну, президент Володимир Зеленський звільнив начальника Департаменту захисту національної державності Служби безпеки Данила Доценко. Про це «Оглядачу» повідомили джерела в правоохоронних органах.

Шувалов прилетів до Борисполя рейсом 5126 «Барселона-Київ». При проходженні паспортного контролю виявилося, що його прізвище фігурує в базах даних осіб, які становлять небезпеку для країни. Тому СБУ і прикордонна служба не дозволили Шувалову перетнути державний кордон.

Практично відразу після цього інциденту президент Зеленський підписав указ про звільнення з посади начальника департаменту СБУ Данила Доценко. Як повідомили наші джерела, саме він курирував діяльність Служби, пов’язаної з обмеженням права на в’їзд в Україну іноземців, які становили небезпеку для держави або займалися підривною діяльністю.

До президента Зеленському про повернення російського пропагандиста Ігоря Шувалова звертався Віктор Медведчук.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top