Connect with us

Аналітика та новини

Зеленський є продовженням команди Януковича та уособленням Антимайдану — Бригинець

Без рубрики

Зеленський є продовженням команди Януковича та уособленням Антимайдану — Бригинець

Президент Володимир Зеленський є продовженням команди президента-втікача Віктора Януковича та уособленням Антимайдану.

Про це в кулуарах парламенту заявив народний депутат Олександр Бригинець.

«Я вважаю, що Зеленський підтвердив, повторивши пост Портнова, що він є частиною команди Януковича. Тому що Портнов, який чітко представляє Януковича, написав певну задачу, а через кілька днів її повторив Зеленський. Там чітко вказано, що Портнов розробив цей законопроект, а Зеленський сказав, що це його команда розробила. Отже, можна сміливо говорити, що Портнов і Зеленський є продовженням команди Януковича, з одного боку. З іншого боку вони тепер є уособленням Антимайдану. Тому що вони фактично зробили те, що хоче Антимайдан», — сказав Бригинець.

Він пояснив, що Антимайдан хотів покарати всіх людей, які були на Майдані, які захищали Україну та протистояли російській агресії.

«Безумовно, вкрай важливо, що ця заява прозвучала зараз. Можливо вона дасть шанс подумати тим, хто чекає від Зеленського якихось проєвропейських демократичних норм і так далі… Тому що коли Зеленський робить дурниці, які не пов’язані з демократією та протистоянням РФ, то можна на це закривати очі. А в даному випадку йдеться про те, що він прямо говорить, що всі, хто прийшли після Майдану, хто протистояли Росії на фронті, хто боролися з РФ — будуть люстровані. Очевидно, що Зеленський є свіжим лицем Антимайдану», — додав Бригинець.

Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький заявив, що розширенням люстрації президент України Володимир Зеленський виконує пряме побажання президента Росії Володимира Путіна.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top