Connect with us

Зеленський розв’язав руки Путіну: «у спецслужб РФ є можливість …»

Політика

Зеленський розв’язав руки Путіну: «у спецслужб РФ є можливість …»

Путін може відправити агентів Росії в Україну під виглядом біженців.

Таку думку висловив блогер і військовий волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці в Facebook.

“Чому він надає громадянство біженцям з РФ? У нас хіба переселенців мало від війни з РФ? Їх мільйони. Чому він думає про росіян, а про українців не думає?”, – задається питанням блогер.

Також він упевнений, що Володимир Зеленський йде на ескалацію з Путіним.

“Російські політичні біженці тікають від режиму Путіна, Зеленський йде на ескалацію з Путіним приймаючи тих хто тікає від режиму, а українським воїнам забороняє стріляти у відповідь на обстріли. Що це за гра?”, – пише він.

Таким чином Зеленський дав спецслужбам РФ законний спосіб для пересилання агентів Росії в Україну під виглядом біженців, вважає Гай.

Раніше помічник керівника Офісу президента Іван Апаршин заявив, що Росія готує повномасштабну війну проти України. І в першу чергу вона проведе повітряну операцію за участю авіації і ракетних військ, а потім вже почне наступати.

Апаршин висловив повну впевненість у своїх припущеннях.

“Я переконаний на сто відсотків, що перший етап – це проведення повномасштабної повітряної операції. Там бере участь не тільки авіація. Там беруть участь і ракетні війська, і артилерія, засоби радіоелектронної боротьби. Вони від цього не відмовилися. Ми до цього повинні готуватися і говорити про це абсолютно відкрито », – заявив Апаршин.

Наступним етапом війни стане сухопутна операція, щоб взяти під контроль конкретні території. Як повідомляє українська розвідка, в минулому році країна-агресор розташувала на російсько-українському кордоні і на анексованих територіях понад 80 тисяч військових.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top