Connect with us

Аналітика та новини

«Закінчиться крахом!» Портников жорстко розгромив українців за підтримку Зеленського і «Слуги народу»

Політика

«Закінчиться крахом!» Портников жорстко розгромив українців за підтримку Зеленського і «Слуги народу»

Публіцист Віталій Портников «вибухнув» через скандал навколо майбутнього нардепа від «Слуги народу» Максима Бужанського, який образив журналістку.

Він записав окреме відео, в якому також розкритикував українців, які підтримали на виборах Володимира Зеленського та його політичну силу.

За його словами, в Україні відбувся «охлократичний переворот, який був влаштований олігархічними колами і певними представниками політичної еліти, які сподіваються за короткий час використати ті ресурси, які залишилися в країні».

«Не варто дивуватися, що такий охлократичний переворот підтримала більшість українського населення. Більшість ще кілька десятиліть тому підтримало владу інших охлократів — комуністів. І не усвідомлювала, як розвивається цивілізований світ. Можна сказати, що більшість наших співвітчизників досі цього не усвідомлює. Наше з вами завдання — робити все, щоб вони потрапили в цей цивілізований світ. Навіть якщо їм доведеться гірко розплатитися за участь в цьому охлократичному перевороті», — заявив Портников.

«Потрібно не боятися представників охлократії, які потрапляють в парламент або президентський офіс. Вони не зможуть управляти країною. Їхнє правління все одно закінчиться крахом. Охлократія не може бути дорогою до кращого», — вважає він.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top