Connect with us

Аналітика та новини

«Є передумови»: у Зеленського назвали умову розпуску Ради

Блоги

«Є передумови»: у Зеленського назвали умову розпуску Ради

Український політтехнолог, радник Володимира Зеленського Дмитро Разумков не виключив можливість розпуску Верховної Ради переможцем президентських виборів, однак підкреслив, що це може статися тільки на законних підставах.

Про те він сказав в ефірі програми «Право на владу» на 1 + 1. Окремо від наголосив на тому, що можливість розпуску існує через те, що в парламенті не існує коаліційної більшості.

«Є передумови, які дають президенту можливість розпустити Верховну Раду. Вони чітко прописані в законодавстві, іноді не до кінця чітко, але більш-менш зрозуміло. Однією з цих передумов є відсутність коаліції, що багато обговорюється. І… коаліції на сьогодні немає, тому в двох коаліційних фракціях немає 226 народних депутатів», – сказав Разумков.

Спікер парламенту Андрій Парубій, як нагадав радник Зеленського, кілька разів отримував запити на поіменний список депутатів, що входять до коаліції, однак його так і не показав.

При цьому Разумков вказав на те, що тема з можливим розпуском Ради з’явилася не всередині команди Зеленського, а в стінах парламенту.

«Потім це почало обговорюватися в ефірах експертами, моїми колегами, політиками», – зазначив він.

Разумков вважає, що тема про розпуск парламенту – це «похідна від того, що хтось хотів довше перебувати в певному статусі, перепризначити, роздаючи нагороди, розставляючи на ті чи інші посади».

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top