Connect with us

Аналітика та новини

«Я вернувся»: Коломойський прилетів в Україну

Без рубрики

«Я вернувся»: Коломойський прилетів в Україну

Своє повернення Коломойський анонсував одразу після перемоги кандидата в президенти Володимира Зеленського.

16 травня стало відомо, що олігарх Ігор Коломойський повернувся в Україну. Про це йдеться в статті «OBOZREVATEL».

Скандально відомий олігарх не з’являвся в Україні з 2017 року. Про його повернення громадськість проінформував журналіст Михайло Ткач. В своєму Telegram-каналі журналіст відзначив, що літак з бортовим номером UR-PRT прибув в аеропорт Дніпра.

Одразу після приземлення в розпорядженні Ткача не було інформації про пасажирів на борту літака. Пізніше він підтвердив, що на борту був присутній олігарх. Через деякий час своє повернення підтвердив і сам Коломойський. Даючи коментар видавництву «theБабель», Ігор Валерійович заявив, що поки не знає чим займеться в Україні.

Після відльоту з України в 2017 році Ігор Коломойський перебував в Женеві. Пізніше, в 2018 році, з Швейцарії він перебрався в Ізраїль. Сам олігарх пояснював зміну місця проживання сімейними обставинами.

Раніше з’явилась інформація, що 12 травня в Україну повернувся бізнес-партнер Коломойського Генадій Боголюбов.

Нагадаємо, що представник команди Зеленського Вікторія Страхова поділилась своїм планом вирішення проблеми ПриватБанку.

Радник Зеленського розповіла, що вирішити спір із Коломойським можна мирним шляхом. Страхова зазначила, що капіталізація ПриватБанку на момент націоналізації складала близько 2 млрд. доларів. В умовах, коли суди признають націоналізацію незаконною, віддати цю суму Коломойському буде правильним рішенням. В такому разі Україна збереже установу в державній власності, а олігарх відкличе позови.

За  її словами Коломойський визнав що надавав кредити своїм підставним компаніям. Загальна сума боргу склала 60 млрд. гривень.

Ці кредити, за словами радниці, не всі обслуговуються. В більшій мірі 60 млрд гривень – це проблемна заборгованість. В такому випадку, пропонує Страхова, держава повинна заплатити Коломойському. Держава погасить йому борг, у розмірі 2 млрд доларів (близько 50 млрд  гривень) за рахунок 60 мільярдного боргу. Тоді Коломойський буде винний Україні незначну суму і всі будуть задоволені.

 

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top