Connect with us

«Хоробрий Смурфік»: на Донбасі вбили юного добровольця-парамедика

Війна

«Хоробрий Смурфік»: на Донбасі вбили юного добровольця-парамедика

У понеділок, 15 квітня, після важкого поранення на Донбасі помер 20-річний український парамедик Микола Волков (Смурфік) з Маріуполя. Він так і не прийшов до тями після триденної коми.

Він був бійцем 8-го батальйону «Аратта», входив до добровольчого медичного формування «Госпітальєри», написала його засновниця Яна Зінкевич на своїй сторінці у Facebook.

«На жаль, наш хоробрий Смурфік щойно помер. Він відчайдушно боровся за життя останні дні. За нього переживали і молилися тисячі людей. Цей відчайдушний хлопець від самого початку війни був небайдужий до долі України. Кожен з нас його любив, кожен намагався вберегти. Для ворожих снайперів немає правил, медики і парамедики для них бажані цілі. Тому всі, хто зараз на передовій, — помстіться за нашого Смурфіка, а ми і далі будемо ризикувати своїм життям, щоби врятувати ваші», — написала волонтер.

Як пише ТСН, важке кульове поранення в голову хлопець отримав 12 квітня. У нього була пошкоджена велика частина мозку і кісток. Три дні парамедик пролежав у комі.

За словами Зінкевич, у червні 2018 року Волков пройшов навчальний центр «Госпітальєрів» і з 1 липня виїхав на свою першу ротацію у складі волонтерського батальйону. З осені 2018 року він був прикріплений до 8-го батальйону УДА «Аратта» як доброволець-парамедик.

«Він не мав медичної освіти, але за покликом душі став парамедиком і рятував життя», — розповіла про загиблого засновниця «Госпітальєрів».

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top