Connect with us

Аналітика та новини

Володимир Зеленський прокоментував визначену дату інавгурації

Без рубрики

Володимир Зеленський прокоментував визначену дату інавгурації

Новообраний президент Володимир Зеленський відреагував на визначенупарламентом дату інавгурації. Він висловив сподівання, що в майбутньому депутати працюватимуть не так як зараз.

Про це пише «Колумніст» з силкою на 24tv.ua.

Володимир Зеленський звернув увагу на затягування з боку народних депутатів.

Відповідно до парламентського рішення інавгурація відбудеться 20 травня о 10:00. За це виступили 315 нардепів. Шоумен заявив, що Рада «нарешті» визначилася.

Рада нарешті визначила дату інавгурації. Нардепам на роздуми знадобився майже місяць. Сподіваюся, що надалі парламент буде приймати рішення без зволікань,– написав він.

Датою інавгурації у команді Зеленського не задоволені. Про це заявив радник Зеленського Дмитро Разумков.

Разумков вважає, що таким рішенням частина депутатів вирішила «насолити українському народу». Він стверджує, що інавгурація у понеділок, 20 травня, створить великий дискомфорт жителям столиці та не буде зручною для делегацій з різних країн.

Нагадаємо, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков в зв’язку з оголошенням Україною про нові санкції проти Росії висловив надію, що інавгурація обраного президентом України Володимира Зеленського колись відбудеться і нагадав, що санкції з російської сторони були відповіддю на українські.

«В цілому треба все-таки згадати, що попередні рішення російської сторони (про санкції проти України – ред.) були спровоковані українською владою», — сказав Пєсков.

При цьому Пєсков висловив надію на вступ на посаду обраного президента України Зеленського.

 

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top