Connect with us

Аналітика та новини

Вілла в Італії і валізи готівки: Зеленський показав нову декларацію

Без рубрики

Вілла в Італії і валізи готівки: Зеленський показав нову декларацію

Президент України Володимир Зеленський подав свою декларацію за 2018 рік. У ній він вказав віллу в Італії за 88,5 млн грн, квартири в Києві і Криму. Щомісячна зарплата політика становила 347 тис. грн.

Декларацію опублікувало НАЗК 20 травня. Так, президент володіє 5 елітними квартирами в столиці площею від 131 до 269,7 кв. м. Сам же проживає за адресою Грушевського, 9 а. Цей будинок кияни часто називають «монстром» через його розміри.

З 2008 року Зеленський володіє будинком площею 353 кв. м із земельною ділянкою 1200 кв. м в селі Іванковичі. Це невеликий населений пункт лише за 30 км від Києва. Також в його власності 5 готельних номерів в Грузії.

Олена Зеленська, дружина і колега новоспеченого президента, в 2013-му придбала квартиру в Лівадії (Ялта). Апартаменти площею 130 квадратів дісталися їм усього за 1,3 млн грн. Принаймні, так зазначено в декларації про доходи президента. Квартира розташована в ЖК «Імператор».

У декларації два автомобілі. Водночас президент іноді пересувається на авто своїх партнерів (наприклад, здавати аналізи він приїхав на автомобілі Мідіча).

RANGE ROVER 2016 р. в. Цей автомобіль, судячи з декларації, дістався коміку за 4,6 млн грн.

Машина як у Зеленського

MERCEDES-BENZ 2014 р. в. потрапив у гараж політика п’ять років тому і обійшовся йому в 1,8 млн грн.

машина Зеленського

Цінні папери та акції. Зеленський разом із дружиною дали в борг державі 51,6 тис. грн. Саме на цю суму вони купили облігації внутрішнього державного боргу. Крім того, у власності президента низка офшорів: акції Меджірітано ЛТД (Віргінські острови), акції Vilhar Holdings Limited (Кіпр), акції Aldorante Limited (Кіпр). Також він володіє українськими компаніями: ТОВ «Кіновартал», ТОВ «Студія Квартал-95», «Зеларі Фіш», ТОВ «Ліга сміху», «Анімаційна студія 95», «Квартал ТВ», «Квартал-Концерт» «Інвест Аніма» та ін.

У ПриватБанку президент зберігає $400 тис. Ще $190 і 45 тис. євро — готівкою. У власності годинник Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top