Connect with us

Аналітика та новини

Віцеспікер Держдуми влаштував скандал у ПАРЄ через Грузію

Без рубрики

Віцеспікер Держдуми влаштував скандал у ПАРЄ через Грузію

Скандальний віцеспікер нелегітимної Держдуми Росії Петро Толстой накинувся на грузинську журналістку у кулуарах ПАРЄ.

Він намагався переконати її в законності окупації Південної Осетії та Абхазії й агресивно вигукував, що ці території ніколи не будуть звільнені. Фрагмент із нахабною поведінкою російського політика показали в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Россия 1» (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Росія не окупувала ваші території! Річ у тім, що керівництво вашої країни наважилося вбивати людей на своїй території, напавши на Південну Осетію. Якщо Росія ворог і окупант, то вам треба сидіти якомога тихіше і поводитися якомога скромніше, а не грубіянити щодо Росії! Грузія і ваш президент так званий сміє писати у своїх соціальних мережах, що Росія – ворог і окупант! і ви вважаєте, що після цього можна говорити про відносини нормальні між Грузією і Росією?!» – зухвало звернувся Толстой до репортерки.

«Ніколи Абхазія і Південна Осетія не повернуться у Грузію! Запам’ятайте це, передайте всім, скажіть, що цього не буде ніколи! Народи цих країн не збираються жити у Грузії, і Росія підтримуватиме їхню незалежність!» – огризнувся він.

Однак журналістка не мала наміру відступати, і запитала Толстого, звідки він знає, що окуповані території не хочуть повернутися в рідну державу.

Він продовжив нахабні випади з виправданням збройного вторгнення кремлівських окупантів у Грузію. «Ніколи це не буде вашою територією!» – почав переходити на крик Толстой.

Але репортерка була непохитна і нагадала скандальному росіянину, що це і так грузинська територія.

Йому навздогін журналістка ще раз наголосила, що Грузія залишається для всієї світової спільноти територіально цілісною країною.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top