Connect with us

Верховний Суд змусив ПриватБанк заплатити Коломойському

Без рубрики

Верховний Суд змусив ПриватБанк заплатити Коломойському

Верховний суд зобов’язав ПриватБанк відшкодувати кошти з рефінансування пов’язаним з олігархом Ігорем Коломойським компаніям «Акватера» та «Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат».

Як повідомляє Finbalance, банк має заплатити «Акватері» 25 млн грн, а «Товкачівському гірничо-збагачувальному комбінату» — 8,15 млн грн.

4 червня Верховний Суд не задовольнив касаційну скаргу ПриватБанку і залишив без змін рішення судів нижчих інстанцій у справі №910/22722/17. Суди постановили стягнути з ПриватБанку 25 млн грн на користь ТОВ «Акватера», які компанія як майновий поручитель заплатила Національному банку України за рахунок погашення частини заборгованості установи з рефінансування.

Крім того, 28 травня Господарський суд Києва задовольнив позов Товкачівського ГЗК у справі №910/23070/17 і зобов’язав ПриватБанк повернути позивачу 8,15 млн грн, які комбінат як майновий поручитель заплатив Нацбанку за рахунок погашення частини заборгованості установи з рефінансування.

За даними НБУ, борг ПриватБанку перед регулятором із рефінансування на 1 травня цього року склав 9,3 млрд грн (тоді як на початку 2017 року, тобто фактично відразу після націоналізації, — 18 млрд грн).

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top