Connect with us

Аналітика та новини

В Росії заявили про різке зростання торгівлі з Україною

Політика

В Росії заявили про різке зростання торгівлі з Україною

У липні Росія утричі збільшила поставки вугілля в Україну у порівнянні з попереднім місяцем.

Про це йдеться у матеріалі російського видання «Коммерсант«. Зазначається, що це трапилося через збільшення відвантажень великих експортерів.

«У липні російські вугільні компанії поставили на територію України 394,8 тис. тонн вугілля. Це утричі більше, ніж у червні, коли відвантаження стали можливими лише за дозволами уряду РФ», – сказано у статті.

При цьому, у порівнянні з липнем 2018-го у цьому році поставки стали нижчими на 51,6%.

Основними російськими експортерами у липні були «Ресурс» (101,3 тис. тонн), шахтоуправління «Садкінське» (66 тис. тонн), «Распадська» (49,82 тис. тонн). «Кузбасрозрізвугілля», що був одним із найбільших постачальників до введення нових правил експорту, але припинив відвантаження у червні, направив першу партію обсягом 36,3 тис. тонн. «Сибантрацит» також відвантажив першу з червня партію обсягом 10,5 тис. тонн.

Джерела видання відмовляються говорити про те, як працює механізм узгодження заявок на поставки вугілля в Україну. «Причини політичні, є завдання скоротити обсяги. Економічних причин шукати не варто», – вважає один зі співрозмовників. У Мінекономіки РФ не коментують питання українського експорту.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top