Connect with us

Аналітика та новини

В БПП заговорили про прем’єрство Порошенка

Без рубрики

В БПП заговорили про прем’єрство Порошенка

Після заяви про відставку Володимира Гройсмана в БПП обговорюють можливість висунення лідера політичної сили, екс-президента України Петра Порошенка на пост прем’єр-міністра.

Про це повідомляє «РБК-Україна«, посилаючись на власне джерело. Відзначається, що парламентські вибори – це здебільшого «прем’єриада», і «додаткові бали» отримає та політична сила, яка одразу озвучить сильну кандидатуру на пост прем’єр-міністра.

«З одного боку, буде красиво, якщо Порошенко заявить, що буде працювати виключно для країни, не претендуючи на якесь крісло.

Але, з іншого боку, нам же буде в мінус у плані рейтингу, якщо ми не запропонуємо сильну кандидатуру. Точно так, як ми втратили в 2014 році, коли у нас не було кандидата, а був у «Народного фронту», – пояснило джерело.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вирішив піти у відставку у відповідь на заяву президента Володимира Зеленського.

Про своє рішення Гройсман оголосив 20 травня, уточнивши, що передасть Верховній Раді заяву про відставку в середу, 22 травня.

Він також заявив про твердий намір брати участь у майбутніх виборах до Верховної Ради України.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top