Connect with us

Українські військові відвоювали нові території на Сході

Війна

Українські військові відвоювали нові території на Сході

Військові підрозділи Збройних сил України зуміли відтіснити російсько-терористичні війська від лінії розмежування. Про це йдеться у статті «Апостроф» з посиланням на Facebook волонтера Юрія Мисягіна.

Волонтер відзначив, що спецоперація українських військових планувалась ще з кінця зими. Успішно реалізував її піхотний батальйон однієї із бригад ЗСУ. Якої саме бригади він не конкретизує.

Однак із задоволенням поділився деталями і ходом операції. Волонтер заявив, що наступ українських військових проводився на двох напрямках. 14  травня, українські військові, в ході спланованої операції просунулись на 1,5 км на одному і на 900 метрів на іншому фланзі.

Це дозволило відтіснити бойовиків від лінії розмежування і зайняти нові позиції. При цьому Мисягін додав, що весна і тепло сприяють українським військовим укріплювати зайняті рубежі.

Нагадаємо, що колишній командувач об’єднаних сил Сергій Наєв заявив: звільняти захоплені землі потрібно і можна максимально швидко — щоб вийти до східних рубежів України і там закріпитися.

Для того, щоб звільнити від терористів окуповані Росією частини території сходу України, військовослужбовцям ЗСУ знадобиться менше доби.

При цьому, він нагадав, що ворог теж не дрімає і виношує плани на рішучий наступ. «Ми знаємо загрозливі напрямки на лінії зіткнення, і таких напрямків більш десяти. Ми припускаємо відповідні дії — на цих напрямках все кошти постійно готові реагувати», — сказав Наєв.

При цьому генерал зазначив, що безпосередньо на звільнення окупованих територій військам знадобиться менше доби. Операцію можна провести швидко з тим, щоб закріпитися на кордоні з Російською Федерацією. Головним досягненням минулого року Наєв назвав підвищення боєздатності української армії. «Командири навчилися адекватно реагувати на загрози з боку ворога», — підкреслив екс-командувач.

 

 

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top