Connect with us

Аналітика та новини

У Зеленського відреагували на розпуск коаліції в Раді

Без рубрики

У Зеленського відреагували на розпуск коаліції в Раді

Оголошення про припинення діяльності коаліції продемонструвало байдужість частини народних депутатів до своїх виборців. Так у команді новообраного президента Володимира Зеленського прокоментували події, які 17 травня мали місце в українському парламенті.

Сьогодні одна з фракцій у Верховній Раді вирішила вийти з «коаліції». Але як можна вийти з того, чого немає? Фактично коаліції не існує вже три роки – відтоді, як її залишили фракції «Самопомочі», «Батьківщини» та «Радикальної партії» Олега Ляшка. Тому нинішня гра в парламенті – чергове свідчення того, що депутатам байдужі люди, які їх обрали. Продовжити своє безтурботне існування для них важливіше,– мовиться в повідомленні прес-служби Зеленського.

Своєю чергою, радник Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков вважає, що припинення діяльності коаліції у Верховній Раді пов’язане насамперед із бажанням відстрочити будь-які дії, пов’язані з проведенням дострокових парламентських виборів.

Коаліція депутатських фракцій «Європейська Україна» була заснована 27 листопада 2014 року. В її складі були фракції «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Об’єднання «Самопоміч», Радикальної партії Олега Ляшка, «Батьківщини». Загалом у складі фракції були 302 нардепи. Через певний час фракції «Самопомочі», Радикальної партії і «Батьківщини» заявили про вихід з коаліції.

«Я думаю, що це передусім пов’язано з бажанням відстрочити проведення виборів. Але в цій ситуації потрібно буде жити за законом і чинити відповідно до закону. Й хотілося б, щоб усе-таки в Україні був парламент, який буде повністю легітимний, і до рішень якого не виникатиме жодних запитань, і всередині держави, зокрема у виборців, і в наших зарубіжних партнерів», – сказав він у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна«.

 

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top