Connect with us

У Зеленського прокоментували указ про видачу паспортів РФ жителям ОРДЛО

Без рубрики

У Зеленського прокоментували указ про видачу паспортів РФ жителям ОРДЛО

У Команді Зеленського заявили, що видачею паспортів РФ в ОРДЛО Росія визнала свою відповідальність як держави-окупанта.

Про це йдеться у повідомленні команди Зеленського у Facebook.

«Указом про видачу російських паспортів громадянам України, які перебувають на тимчасово непідконтрольних нашій державі територіях, Російська Федерація визнала свою відповідальність у якості держави-окупанта», — зазначили у Зеленського.

У його команді зауважили, що ці дії «є ще одним наочним підтвердженням для світової спільноти справжньої ролі Росії, як держави-агресора, яка веде проти України війну».

У повідомленні додають, що цей указ «не наближає нас до вирішення основної мети — припинення вогню».

Водночас у Зеленського запевняють, що Україна робитиме «все від неї залежне, аби захистити, надати належну допомогу та забезпечити права своїх громадян, які вимушені перебувати на окупованих територіях.

У його команді додали, що розраховують на підтримку міжнародної спільноти та посилення дипломатичного і санкційного тиску на РФ.

Також у Зеленського додали, що одним із його пріоритетів буде «розв‘язання нагальних життєвих проблем переселенців та розширення можливостей для підтримки зв`язків з громадянами України на окупованих територіях, комплекс заходів задля припинення війни та деокупації наших територій».

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top