Connect with us

У Зеленського пояснили, чому не знизять тарифи для українців

Без рубрики

У Зеленського пояснили, чому не знизять тарифи для українців

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що Володимир Зеленський безпосередньо не обіцяв зниження тарифів для українців.

«Зеленський напряму не обіцяв зниження тарифів, хоча він розуміє, що це є проблемою. Якщо послухати, що саме говорив Зеленський у ролику про тарифи, то там він заявляв про потребу збільшення видобуток газу, інвестування, зупинку імпорту газу й розвиток експорту. Тоді ціна на газ в нашій країні впаде на 20-30%, а може й більше», – повідомив Герус в ефірі «24 каналу«.

За його словами, Зеленський жартував про тарифи, що вони високі.

«Зеленський жартував про «Роттердам+», що це корупційна формула. Але прямих обіцянок він не давав. Звичайно, що люди десь в напів натяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити. Те, що люди його підтримали, означає, що вони готові голосувати за якусь більшу ідею, мрію, майбутнє, аніж просто зниження тарифів. Якщо в нас зарплати будуть більші, то і тарифи можуть бути не такою проблемою», – повідомив Герус.

Представник президента в Кабінеті міністрів підкреслив, що ціни на тепло і газ мають певні обмеження щодо МВФ.

«Політика й позиція такі, що треба продовжити співпрацю з МВФ. У нас ріст ВВП не той, де ми можемо бути самостійно й сказати, що ми без них далі розвиваємося та справляємося», – резюмував Герус.

24 квітня команда Володимира Зеленського закликала «Нафтогаз» і Кабінет міністрів провести консультації з МВФ і знизити ціну на газ для населення з 1 травня.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top