Connect with us

У список «Слуги народу» потрапив кум Медведчука

Без рубрики

У список «Слуги народу» потрапив кум Медведчука

У список «Слуги народу» потрапив кум Медведчука і глава київської мафії «кіоскерів» Андрій Холодов. Він – 22-й номер у списку партії та контролює бізнес київських «МАФовиків» разом зі своєю дружиною Катериною Шаховською, учасницею гучного ДТП. Холодов виявився кумом Віктора Медведчука і Оксани Марченко.

Про це повідомляє журналіст Олександр Тахтай на своїй сторінці у Facebook.

Ці дані підтверджуються скріншотами зі сторінки Оксани Марченко в Instagram, де вона виклала фотографії на тлі церкви. На фото Марченко позує разом Катериною Шаховською, дружиною Холодова. У підписі до фото Марченко пише: «Катюша, матуся мого хрещеника».

Катерина Шаховська є відомою завсідницею різних світських тусовок. На неї зареєстровані кілька підприємств з видами діяльності, пов’язаними з діяльністю МАФів в Києві. Також її ім’я раніше світилося в справі про гучну ДТП, в якій з вини Bentley Шаховської були розбиті кілька авто в центрі Києва і мало не загинув регулювальник. Його авто знесло на повному ходу.

Однак після втручання її чоловіка, Андрія Холодова, і ще пари його друзів-нардепів у справі загадковим чином з’явилися нові обставини і в підсумку Шаховська виявилася невинною.

Самого Андрія Холодова джерела журналіста характеризують, як «короля тютюнових кіосків, причетного до контрабанди сигарет». За даними джерел, «кіоски у метро – «під ним», а там весь набір: ліві чеки, ухилення від податків».

Також він причетний до рейдерського захоплення заводу «Ефкон» в 2012 році. У Київраді у 22-го номера списку «Слуги народу» хороші зв’язки з Дмитром Білоцерковцем, через якого він виграє тендери.

В Україні Холодов практично не живе. Перебуває в основному на Кіпрі або в Австрії, у Відні.

Також, як стало відомо, стати нардепом від партії Зеленського Холодов намагається не один. Разом з ним до прохідної частини списку «Слуги народу» потрапив ще один представник київської мафії «кіоскерів» Артем Культенко.

Він у списку під 52 номером. Одна з цікавих особливостей – його активно підтримує ГО «Громадянський корпус», президентом якого є Роман Солодки. З ним Культенко має спільний бізнес з київським МАФам і паркувальним майданчикам.

Сам Солодкий – дуже неоднозначна фігура. Його називають «королем незаконних МАФів». Свого часу він був дуже активним членом «Партії регіонів» і неодноразово з’являвся на фотографіях з проросійською символікою –георгіївською стрічкою.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top