Connect with us

У Грузії назвали прикрим рішення Зеленського повернути громадянство Саакашвілі

Без рубрики

У Грузії назвали прикрим рішення Зеленського повернути громадянство Саакашвілі

У парламенті Грузії заявили, що рішення президента України Володимира Зеленського про повернення українського громадянства Міхеілу Саакашвілі прикро, але грузинсько-українські відносини — набагато важливіше.

Про це заявив віце-спікер парламенту Грузії Гія Вольський, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на «Грузія Online».

Як зазначив Вольський, залучення Саакашвілі в українську політику принесе шкоду, оскільки, за його оцінкою, екс-президент Грузії — брехун.

«Я взагалі утримався б від оцінки рішень Зеленського, оскільки зробити нам разом, Україні та Грузії, потрібно багато. Нам слід зробити дуже важливі і серйозні кроки в усіх напрямках, в тому числі в цій напруженій обстановці. Виходячи з цього, тема союзництва для нас пріоритетна », — сказав він.

«Рішення Зеленського є прикрим, однак коли ці два питання ставиш на ваги в глобальному масштабі, грузинсько-українські відносини набагато важливіше і масштабніше, ніж те, яке рішення буде прийнято ними по Саакашвілі», — заявив Гія Вольський.

Нагадаємо, 28 травня президент Володимир Зеленський вніс зміни в указ свого попередника Петра Порошенка і повернув громадянство екс-губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top