Connect with us

Тимошенко посоветовала Зеленскому игнорировать решение Конституционного суда о роспуске Рады

Без рубрики

Тимошенко посоветовала Зеленскому игнорировать решение Конституционного суда о роспуске Рады

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко радить президенту Володимиру Зеленському не скасовувати свій указ про розпуск парламенту, навіть якщо Конституційний Суд визнає його неконституційним.

Про це вона заявила в ефірі каналу «112 Україна» в середу ввечері.

«Навіть якщо Конституційний Суд на корупційній основі визнає указ президента про розпуск парламенту неконституційним, тоді повинен йти наступний крок — президент повинен скасувати цей указ. Так само як якщо КС визнає неконституційними деякі положення закону, парламент повинен скасувати ці положення закону. А до тих пір, поки парламент не скасує або президент не скасує указ про дострокові вибори, всі ці законодавчі нормативні акти залишаються в силі », — стверджує Тимошенко.

Тому, за її словами, «навіть якщо на корупційній основі КС винесе рішення, що указ президента про розпуск Верховної Ради є неконституційним, то президенту як гаранту Конституції, який точно знає, що указ конституційний, можна указ не скасовувати».

В такому випадку, наголосила лідер «Батьківщини», ЦВК зобов’язана виконати цей указ, незважаючи на рішення КС.

«Навіть якщо суд прийме незаконне абсолютно рішення, то президенту не треба скасовувати указ про розпуск парламенту, а треба вимагати його виконання», — порадила вона.

Тимошенко розповіла, що головною темою її зустрічі із Зеленським у середу було те, «як не допустити скасування дострокових виборів, руйнування всього виборчого процесу».

«Не можна допустити, щоб КС зруйнував дострокові вибори», — підкреслила вона.

Лідер «Батьківщини» також сказала, що виступає за об’єднання з партіями «Слуга народу» і «Голос» на деяких мажоритарних округах, де присутні «видатні монстри корупції режиму Порошенко».

«Слід трьом партіям -« Слуга народу »,« Батьківщина »і« Голос »- об’єднатися і висунути єдиного кандидата, щоб не дати цим монстрам за рахунок підкупу перемогти на цих округах», — заявила Тимошенко.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top