Connect with us

Тепер в Мінську немає патріота Безсмертного, зате є бізнесмен Пінчук. Бізнесмену Пінчуку дуже треба продавати в Росію свої труби – блогер

Політика

Тепер в Мінську немає патріота Безсмертного, зате є бізнесмен Пінчук. Бізнесмену Пінчуку дуже треба продавати в Росію свої труби – блогер

Популярний український блогер Сергій Марченко в своєму блозі пише про те, що у колючого і всім незручного експредставника України в Тристоронньої контактній групі в Мінську Романа Безсмертного є дві важливі прошивки. Він розумний і він патріот.

Сергій Марченко пише, тепер в Мінську немає патріота Романа Безсмертного, зате є бізнесмен Віктор Пінчук, а точніше його тесть Леонід Кучма. Бізнесмену Пінчуку дуже треба продавати в Росію свої труби, це його бізнес-інтереси, тим більше, що прибуток дуже і дуже тягне. І, за щасливим збігом, відразу після призначення Кучми в контактну групу, Росія дозволила бізнесменові продавати труби. А ми перестали стріляти у відповідь і пустили сепаратистів «гуляти» по Станиці Луганській під камери, ще й навчати уму-розуму представників української влади.

Блогер пише, коли люди, що підтримують президента Зеленського і його команду, починають запитувати, де ж здача національних інтересів, то вже просто опускаються руки, тому що незрозуміло, що ще відповідати. «Відкрийте очі – це буде не дуже банальна відповідь?», – резюмував блогер.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top