Connect with us

Телеканал «1+1» планує подати до суду на Порошенка: президент відреагував

Політика

Телеканал «1+1» планує подати до суду на Порошенка: президент відреагував

Генеральний директор групи «1+1 media» Олександр Ткаченко, яка належить олігарху Ігорю Коломойському, заявив, що телеканал збирається подати до суду на чинного Президента України Петра Порошенка.

Ткаченко пояснив, що причиною позову стали минулі звинувачення на адресу каналу та прихід Порошенка на ефір програми «Право на владу» без запрошення.

Після того, як Ви ганебно увірвалися до нас, приватної кампанії, в ефір без запрошення, користуючись статусом глави держави і не збиралися йти … не інакше, як на позов до суду від нас Ви – не запрацювали. Чекайте – в понеділок. У тому числі і за минулі звинувачення на адресу «1+1». У країні, яка стряхне з себе Вашу брехню, – це вже буде можливо. Пішов зворотний відлік – ще 9 днів залишилося,– написав Ткаченко.

Гендиректор телеканалу додав, що програма «Право на владу» усі тижні виборчої кампанії запрошувала Порошенка в ефір. Проте глава держави не приходив. А на ефір програми 11 квітня були запрошені гості, експерти з різних сторін політиків, але не самі кандидати у президенти.

Дуже важко з каналом «1+1» судитися в суді першої інстанції. Навіть президенту. Але ми виграємо,
– висловив переконання Порошенко у своїй заяві 17 квітня.

За словами чинного глави держави, він уже має необхідний досвід під час судового процесу проти ВВС у Лондонському суді.

«Причому я наголошую, що простіше це зробити в Лондонському суді, ніж в українському», – додав Порошенко.

Що відомо про скандал за участю Порошенка та Зеленського е ефірі «1+1»?

Порошенко приїхав у студію 11 квітня за кілька хвилин до початку програми «Право на владу». Це стало несподіванкою для усіх пристуніх. Президент тоді пояснив, що  вирішив приїхати на програму, аби запросити на дебати кандидата у президенти Володимира Зеленського.

«Я сьогодні приїхав, бо твердо переконаний, що мають відбутися дебати. І зараз я би хотів звернутися до пана Зеленського, я переконаний, що він нас дивиться: я, пане Володимире, запрошую, з дозволу ведучої, Вас на дебати в цю студію. Ми почнемо ці дебати. У нас буде шанс їх продовжити 14 квітня о 14-й на «Олімпійському» стадіоні, саме там, куди Ви запрошували мене. Думаю, що завершити ці дебати ми зможемо 19 квітня у студії «Суспільного», – сказав Порошенко в телеефірі 11 квітня.

Проте Зеленський не зміг приїхати у студію, бо в той час перебував у Франції, де, як і Порошенко, мав заплановану зустріч із президентом Еммануелем Макроном. Проте Зеленський вийшов на телефонний зв’язок зі студією. Конструктивної розмови між кандидатами не вийшло. Вони почали сперечатись через майбутні дебати.

 

 

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top