Connect with us

Так принижувати державу — це треба вміти

Чесно про Україну

Так принижувати державу — це треба вміти

Думав, до виборів вже нічого не писати, але Фейсбук нагадав…

Дивлюсь на поїздки Президента по областях — і «шляк трафляє», як кажуть на українській Галичині.

Так ганебно себе поводити і так принижувати державу — це треба вміти… Хоча, мабуть, хоче ж щось добре зробити пан Володимир.

Особливо вражають його підгавкувачі, тобто радники. Якісь «напівпокерні» дебіли, що перебивають людей, «тикають» всім без розбору (як і Президент, до речі). Перетворюють спілкування про проблеми на дешевий піар свого шефа. Бридко…

Пане Президенте, вважайте на свою поведінку і на вчинки своїх підлеглих. Бо посада Президента України — це не сцена, а відповідальність.

Я би дуже хотів мати Верховного Головнокомандувача набагато кращого за Порошенка. Але поки що спостерігаю якесь дешеве реаліті-шоу про українську владу.

Щось не знаєте, не розумієте — питайте у тих, хто знає, хто став на захист України зі зброєю в руках, коли Ви і Ваше оточення обслуговували «культурні» інтереси олігархів, проводили корпоративи, концерти в греціях та деінде.

Зробіть ставку не на «клоунів», (при всій повазі до професії), а на Справжніх. Не робіть так званих люстрацій, бо «люстраторко» у Вас ще не виросло.

Якщо так не зробите, пане Президенте, буде Біда. Хоча і вона минеться, бо украінці — непереможна багатотисячолітня Нація.

Маю право так писати, бо крісла у Верховній Раді не протирав, нічого не крав, захищав свою Батьківщину.

Честь маю.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top