Connect with us

Аналітика та новини

США виділили кошти на підтримку України

Світ

США виділили кошти на підтримку України

В США прийняли законопроект, який передбачає фінансову підтримку України на 2020 рік. Про це повідомляє «OBOZREVATEL».

Максимальна сума підтримки склала 445,7 млн доларів. При цьому відзначається, що 115 млн доларів буде направлено на розвиток програми «Міжнародне військове фінансування».

В законопроекті вказано, що гроші не можуть бути направлені на дії, які визнають признають Крим Російським. Рівнозначно, не визнається суверенітет Росії над будь-якою іншою територією України.

В Комітеті по асигнуванням визначити також пріоритетні галузі співпраці. Зокрема реалізація програм реабілітації військових, а також допомога Міністерству з питань ветеранів України. Крім цього, значна сума буде виділена на фінансування кібербезпеки України.

Для того, щоб законопроект вступив в силу, йому потрібна підтримка Палати представників і Сенату.

В США вже розглядається законопроект про виділення 250 млн доларів допомоги в поточному році.

Нагадаємо, що Європейський Союз призупинить видачу фінансової допомоги Україні. ЄС тратить колосальні суми на підтримку реформ в Україні. Відповідно, європейські партнери зацікавлені у найефективнішому використанні коштів.

В Європі прийшли висновку, що більша частина виділених грошей взагалі не використовується. Наразі є інформація що Україна не використала близько 8 млрд. євро.

Тому, перш ніж виділяти наступну суму, ЄС дочекається ефективного використання вказаних коштів.

 

 

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top