Connect with us

Соратник Медведчука купив український телеканал

Без рубрики

Соратник Медведчука купив український телеканал

Політик Тарас Козак, який балотується до Верховної Ради України від партії Віктора Медведчука «Опозиційна платформа – За життя», став власником телеканалу Zik.

Про це повідомляє 112.ua. Інформацію про зміну власника телеканалу також підтверджують дані в Єдиному держреєстрі юридичних осіб.

«Козак став новим і одноосібним власником телевізійних мовників телеканалу Zik – компаній «Міст ТБ» і ТРК «Нові комунікації». Так, у медіаактиві Козака тепер три канали: «112 Україна», NewsOne та Zik», – сказано в повідомленні.

Соратник Медведчука купив український телеканал: подробиці

Семенов як генпродюсер раніше запускав «112 Україна», NewsOne і «Прямий». Тепер він буде працювати над концепцією перезапуску Zik.

«Інформаційне мовлення в Україні на сьогодні випереджає багато світових великих каналів своєю мобільністю, інтересом аудиторії, зображенням. Отримавши Zik, я зможу побудувати найбільшу мережу інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів робить їх менш витратними і водночас створює їх велику капіталізацію як активу», – додав він.

Нагадаємо, ЗМІ називають Козака «людиною Медведчука». Він є 10-м у списку партії «Опозиційна платформа – За життя».

Раніше політик був заступником Медведчука в ГО «Центр Правового Держави», а також членом координаційної ради проросійського руху «Український вибір», ініціатор і лідер якого – Медведчук.

У Верховну Раду 8-го скликання він потрапив за списком «Опозиційного блоку».

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top