Connect with us

Слідом за тарифами: у Зеленського перетворили на жарт ще одну обіцянку

Без рубрики

Слідом за тарифами: у Зеленського перетворили на жарт ще одну обіцянку

Заступник голови Адміністрації президента України Юрій Костюк, який був сценаристом серіалу «Слуга народу», заявив, що Володимир Зеленськийне може собі дозволити їздити на велосипеді, як це робив головний герой фільму.

За його словами, зараз для цього абсолютно не підходить ситуація, та й узагалі президент на велосипеді – це просто символ. Про таку позицію Костюк розповів у коментарі «Громадському».

«Ми розуміємо, що зараз у нас не та ситуація в країні, коли президент може собі дозволити їздити на велосипеді. Але це така мрія, символ того, що і президент, і будь-які інші політики повинні бути простими, ближче до народу. Не обов’язково для цього їздити маршруткою щодня. У кіно це просто послання, має змінюватися філософія. Цим ми влучили в очікування людей», – вважає Костюк.

«Не можна говорити, що ми обдурили людей красивою картинкою у фільмі. Неправильно думати, що народ дурний. Насправді люди дуже розумні, вони дуже добре відчувають фальш. Будь-хто міг зняти серіал про політику, і були спроби, але вони не мали такого ефекту», – додав він.

Також Костюк наголосив, що не вважає серіал «Слуга народу» політтехнологією, однак визнав, що він сильно вплинув на підсумки виборів в Україні.

«З точки зору політтехнологій, ми ніколи не закладали туди політичну технологію. Коли виходив серіал у 2015 році, ніхто не думав, що Володимир Зеленський стане президентом, і серіал робився не для цього. У цьому я цілком можу вас запевнити», – сказав заступник голови Адміністрації президента.

У той же час він погодився з тим, що фільм справив колосальний вплив на результати голосування українців.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top