Connect with us

Штаб ООС занижує кількість обстрілів на 30-80%, — InformNapalm

Війна

Штаб ООС занижує кількість обстрілів на 30-80%, — InformNapalm

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm заявили про заниження кількості обстрілів у зоні ООС у звітах українських військових. Відповідну заяву оприлюднено на сайті групи.

Згідно з даними волонтерів, у штабі ООС занижували кількість обстрілів на 80%, і лише після початку розслідування та отримання суспільного резонансу різниця між даними штабу і спостерігачів СММ ОБСЄ скоротилася до 30%.

Навіть у ті дні «хлібного перемир’я», коли ООС повідомляла про повну тишу на лінії розмежування, спостерігачі ОБСЄ фіксували від двох до шести обстрілів.

За період з 28 липня по 4 серпня в штабі ООС подали дані про обстріли бойовиків на 32% менші, ніж СММ ОБСЄ. За третій тиждень «перемир’я» у період з 5 по 11 серпня українські військові знову подали статистику, яка на 31% відрізнялася від даних ОБСЄ.

«Таке тривале заниження даних про обстріли виглядає як бажання видати бажане «перемир’я» за дійсне», — зазначили волонтери InformNapalm. У спільноті підготували інфографіку щодо обстрілів на Донбасі від ОБСЄ та ООС.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top