Connect with us

СБУ знайшла у «Народного героя України» переписку з російським агентом: фото затримання

Політика

СБУ знайшла у «Народного героя України» переписку з російським агентом: фото затримання

Вранці в суботу, 30 березня, співробітники Служби безпеки України і спецпідрозділу Національної поліції КОРД затримали громадянина Грузії Вано Надірадзе, який знаходився в розшуку.

Про це повідомляє прес-служба СБУ на своїй сторінці в Facebook.

У відомстві зазначили, що Надірадзе незаконно потрапив в Україну з території Молдови.

«Яким же було здивування правоохоронців, коли сьогодні вранці під час спільної зі спецпідрозділом НПУ «Корд» операції, у затриманого «патріота України» В. Надірадзе на телефоні виявилася переписка з неодноразово «спаленим» СБУ, агентом російських спецслужб М. Дульським, у якій останній координує із затриманим діяльність та жваво обговорює можливий розвиток політичної ситуації в Україні!», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у мережі показали відео з колишніми працівниками Служби безпеки України, які зрадили країну заради Російської Федерації.

Про це повідомляє начальник Управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю в СБУ Гітлянська Олена на своїй сторінці в Facebook.

Ролик розмістили в мережі до професійного свята — Дня працівників Служби безпеки України, які самовіддано протистоять агресії Російської Федерації. Його щорічно відзначають 25 березня.

Також в цей день згадали і зрадників Батьківщини, які в відповідальний для України час зрадили військову присягу і перейшли на бік ворога.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top