Connect with us

Аналітика та новини

Розкрито плани Зеленського після інавгурації

Без рубрики

Розкрито плани Зеленського після інавгурації

Після урочистої церемонії інавгурації 20 травня Володимир Зеленськийвідправиться до свого офісу на вулиці Банковій у Києві та одразу візьметься до роботи.

Плани нового президента на перший робочий день в ефірі ObozTVрозкрив Дмитро Разумков, радник Зеленського і ключовий спікер його штабу.

«А далі президент відправиться на своє робоче місце і візьметься за виконання своїх функціональних обов’язків», – зазначив він.

На уточнююче запитання, чи відправиться Зеленський після інавгурації одразу на Банкову, Разумков відповів: «Я думаю, що так. Нічого час гаяти».

«Чим він буде займатися конкретно в будівлі на Банковій, мені поки важко спрогнозувати. Думаю, що роботи накопичилося удосталь», – додав консультант президента.

Він не захотів розкривати інформацію про можливі «фішечки» інавгурації, запропонувавши переадресувати це питання режисерам церемонії, а ще краще – дізнатися про них безпосередньо 20 травня.

Що стосується призначення голови Адміністрації президента, то, за словами Разумкова, новий президент оголосить про свої рішення найближчим часом: можливо, у понеділок або вівторок.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top