Connect with us

Розкрито плани Зеленського після інавгурації

Без рубрики

Розкрито плани Зеленського після інавгурації

Після урочистої церемонії інавгурації 20 травня Володимир Зеленськийвідправиться до свого офісу на вулиці Банковій у Києві та одразу візьметься до роботи.

Плани нового президента на перший робочий день в ефірі ObozTVрозкрив Дмитро Разумков, радник Зеленського і ключовий спікер його штабу.

«А далі президент відправиться на своє робоче місце і візьметься за виконання своїх функціональних обов’язків», – зазначив він.

На уточнююче запитання, чи відправиться Зеленський після інавгурації одразу на Банкову, Разумков відповів: «Я думаю, що так. Нічого час гаяти».

«Чим він буде займатися конкретно в будівлі на Банковій, мені поки важко спрогнозувати. Думаю, що роботи накопичилося удосталь», – додав консультант президента.

Він не захотів розкривати інформацію про можливі «фішечки» інавгурації, запропонувавши переадресувати це питання режисерам церемонії, а ще краще – дізнатися про них безпосередньо 20 травня.

Що стосується призначення голови Адміністрації президента, то, за словами Разумкова, новий президент оголосить про свої рішення найближчим часом: можливо, у понеділок або вівторок.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top