Connect with us

Розкрито плани Зеленського на перші 100 днів на чолі України

Без рубрики

Розкрито плани Зеленського на перші 100 днів на чолі України

Команда новообраного президента України Володимира Зеленськогозаявила про проведення у перші 100 днів «аудиту держави», в тому числі перепису населення.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив їх ідеолог Руслан Стефанчук. «Ми почали з того, що на сьогодні ніхто не розуміє, що в державі, і хто в державі. Для того, щоб робити будь-які перетворення, ми повинні знати людський ресурс, фінансовий ресурс і часовий ресурс. На сьогодні – у нас у програмі це вписано і це те, чим ми займаємося у перші 100 днів – це оголошення аудиту держави, ми повинні зрозуміти, в якому стані сьогодні переходить держава», – сказав він.

Для цього будуть залучатися міжнародні та українські інститути, на яких покладено цей обов’язок законом.

Стефанчук заявив, що найперше питання на порядку денному – це перепис населення. Від її результатівбуде залежати кількість депутатів у Верховній Раді і соціальні програми.

«Це ж ненормально, що у нас сьогодні – ми навіть не знаємо не тільки скільки людей, а скільки людей мають якийсь правовий статус, тому що якщо ви заглянете в будь-яку обласну адміністрацію, ви побачите, що там половина людей, які мають інвалідність другої групи, чорнобильці, так далі – люди, які ніколи там не були. Нам потрібно провести аудит, і тільки після цього ми можемо чесно з народом почати дискусії, як її розвивати», – додав Стефанчук.

Нагадаємо, Верховна Рада України на пленарному засіданні призначила 20 травня датою інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Всього було зареєстровано сім проектів постанов, три з яких пропонували провести інавгурацію 19 травня. Інші ініціативи: 17, 20, 26 і 28 травня.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top