Connect with us

«Розчарував виборців»: українці виступили за негайну відставку Зеленського

Без рубрики

«Розчарував виборців»: українці виступили за негайну відставку Зеленського

На сайті президента України 22 травня зареєстрована електронна петиція за відставку Володимира Зеленського.

Станом на 11:45 четверга, 23 травня, її підписали приблизно 11,5 тисячі українців. У петиції йдеться, що дії нового глави держави розчарували народ.

«Шановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваше обличчя зовсім не об’єднує більшість українців, яку мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання й інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші Ваші заяви й дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію», — йдеться в зверненні автора петиції Максима Безрука.

«Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народу, Ви почали приписувати народної волі власні примхи. Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!» — говорить електронний документ.

Зазначимо: для того, щоб петиція вирушила на розгляд, її повинні підписати не менше 25 тисяч осіб протягом трьох місяців.

"Розчарував виборців": українці виступили за негайну відставку Зеленського

Президент України Володимир Зеленський має намір винести на всеукраїнський референдум питання про формат переговорів із Росією. Про це заявив глава його Адміністрації Андрій Богдан 21 травня.

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top