Connect with us

Росія різко скоротила підтримку «Л/ДНР»

Війна

Росія різко скоротила підтримку «Л/ДНР»

Росія різко скоротила виплати населенню окупованої частини Донбасу і перестала постачати туди «гуманітарну допомогу».

Розмови про видачу російських паспортів людям, які проживають в ОРДЛО, покликані погасити соціальне невдоволення. Про це розповіла в своєму блозі на OBOZREVATEL відома письменниця з Луганщини Олена Степова.

«Зараз соціальна напруга на окупованих територіях обумовлена не тільки небажанням РФ визнавати «молоді республіки», але і куди більш прозаїчними моментами. Росія різко зменшила виплати населенню окупованих територій, почала виділяти на них менше грошей і припинила поставки «гуманітарки». І якщо раніше гуманітарки було стільки, що нею годували собак і кішок – зараз її немає взагалі. І це викликає невдоволення у людей, які звикли вимагати: «Дай! Дай! Дай!» – наголосила письменниця.

Водночас Степова нагадала, що розмови про «видачу паспортів» населенню ОРДЛО ведуться вже не перший рік – і починаються на піку соціальної напруженості на окупованих територіях.

«Тільки-тільки соціальна напруга від того, що «Росія нас кинула, Росія нас обдурила» досягає критичної точки – «народу Донбасу» обіцяють або включити окуповані території до складу Росії, або дати всім бажаючим російське громадянство. Їм вмикають телевізор, де з екрану якийсь Жириновський або Зюганов щось там заявляють, їм показують мітинги, де росіяни нібито вимагають від своєї влади допомогти «братньому народу» «Л/ДНР». Але далі обіцянок справа досі не йшла», – наголосила Степова.
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top