Connect with us

Радбез ООН збере засідання через указ Путіна про паспорти Росії для жителів окупованого Донбасу

Війна

Радбез ООН збере засідання через указ Путіна про паспорти Росії для жителів окупованого Донбасу

Рада Безпеки ООН збере 25 квітня засідання для обговорення ситуації на тимчасово окупованих територіях України. Засідання стартує о 22:00 за київським часом.

24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання громадянства РФ  Путін спростив отримання громадянства Росії для жителів Донбасу: як відреагували Україна і світ для жителів окупованих територій Донбасу. Через указ Путіна Україна звернулася до Ради безпеки ООН.

«Засідання Радбезу ООН скликане на вимогу України та відбудеться у четвер о 15:00 за Нью-Йорком», – сказав у коментарі Укрінформу речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

Він додав, що рішення Росії порушує Статут ООН, резолюцію Ради Безпеки 2202 (2015) про схвалення Комплексу заходів з імплементації мінських угод, за яку голосувала й Росія, та –власне самі домовленості.

«Ми вдячні делегації Німеччини, яка нині головує у Раді Безпеки, та іншим партнерам України за оперативну реакцію на наш запит», – додав Ніколенко.

Пряма трансляція буде доступна за посиланням на офіційному сайті ООН.

 

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top