Connect with us

Рада визначила дату інавгурації

Без рубрики

Рада визначила дату інавгурації

Верховна Рада України визначила, що інавгурація Володимира Зеленського відбудеться 20 травня о 10:00. Про це повідомляє «OBOZREVATEL».

В статті говориться, що  відповідний проект підтримали 315 народних депутатів. 2 народні обранці були проти. Відповідно, Парубій зняв з голосування інші постанови, які передбачали інші дати, оскільки було прийнято дану.

До обраної постанови відбувалось голосування за 19 травня. Однак, депутати не змогли дійти згоди і вона не набрала необхідну кількість голосів. Відзначимо, що авторами цих проектів були нардепи Міщенко і Балога.

Основний аргумент чому не прийняли дату 19 травня – це відзначення дня пам’яті жертв політичних репресій. Всього було зареєстровано 7 проектів постанов.  Одна з них, що передбачала інавгурацію 28 травня була знята.

Нагадаємо, що народний депутат України Андрій Деркач опублікував відкритий лист Володимиру Зеленському. Деркач підтримує обрання нового президента і заявляє, що в Зеленського появився шанс змінити Україну.

На думку нардепа, кожен президент повторював помилки своїх попередників. Він додав, що головне питання, яке хвилює суспільство – тарифи і ціни на газ і електроенергію. Іншим важливим питанням залишається корупція в енергетичній сфері, «Нафтогаз», Роттердам+», «Укроборонпром». Депутат впевнений, що ці «гучні справи» болісно б’ють по іміджу української демократії.

 

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top