Connect with us

Рабінович відмовився говорити українською мовою у Раді. Відео

Політика

Рабінович відмовився говорити українською мовою у Раді. Відео

У середу, 14 серпня, у Верховній Раді відбулося друге підготовче засідання сесії нового парламенту. В ході нього спалахнув скандал із обраним народним депутатом від «Опозиційної платформи – За життя» Вадимом Рабіновичем.

Політик відмовився виступати українською мовою. Він продовжив розмовляти російською навіть після того, як йому зробили зауваження.

«Просимо вас виступати державною мовою», – звернулася його колега по Раді Ірина Геращенко.

Потім Рабінович зажадав показати йому відповідну норму, на що Разумков зачитав йому текст із регламенту: «Мовою роботи Верховної Ради, її органів і посадових осіб є державна мова. Стаття 2, пункт 3 регламенту Верховної Ради України».

Але Рабінович все одно відмовився говорити українською мовою, пояснюючи це тим, що він перебуває не у Раді: «Що стосується закону про регламент, який ви мені зачитали, він щодо Верховної Ради, а ми з вами ще не Верховна Рада. Якщо ми йдемо за законом про регламент, то має бути перекладач».

Причому Разумков нагадав політику, що він ще чинний нардеп 8-го скликання. Також Геращенко запропонувала за таке порушення регламенту вимикати мікрофон у спікерів.

«Пропоную закрити це питання. Закликаю майбутніх та чинних народних депутатів не порушувати регламент… Якщо ми будемо далі порушуватиме регламент, то я буду змушений звертатися до апарату, щоб вимкнути мікрофон», – підсумував голова.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top