Connect with us

Путін розлютив мережу заявою про дружбу з Україною

Без рубрики

Путін розлютив мережу заявою про дружбу з Україною

Мережу розлютила заява президента Росії Володимира Путіна про те, що Кремль відновить дружбу з Києвом, незважаючи на «стан відносин із українськими елітами».

Відповідне відео-інтерв’ю з лідером РФ з’явилося на сторінці журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова. (Щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Користувачі бурхливо відреагували на промову Путіна. На думку більшості, відносини можна відновити тільки після того, як російський президент відповість за всі злочини проти українців.

«Бабусині казки», «Відновимо, звичайно. Але це буде вже без тебе, Володю», «Відновимо, але після того як плюгавого карлика повісять самі росіяни і попросять вибачення за все», «Ботокс у голові вже просяк мізки, дав побічні ефекти», «Відновимо відносини з Україною, коли Путін здохне», «Ага, відновимо. Відразу після повернення Україні Донбасу, Криму і Кубані! Після виплати всіх репарацій і трибуналу над Ху**лом! А щодо «адіннарот» користуючись нагодою хочу ще раз нагадати – вільний українець ніколи не був і не буде «одним» із російським рабом!» – написали в коментарях.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top