Connect with us

Проти Порошенко відкрили ще одну справу: подробиці

Без рубрики

Проти Порошенко відкрили ще одну справу: подробиці

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила розслідування щодо правомірності дій екс-президента Петра Порошенка, ряду вищих посадових осіб та народних депутатів з питання роботи «Центренерго».

Про це повідомили в прес-службі САП.

У прокуратурі зазначили, що справу було відкрито після переговорів глави САП Назара Холодницького з колишнім власником компанії «енергомережі» Дмитром Крючковим.

Також до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено інформацію про справу по «керівництву деякими суб’єктами великого підприємництва, у статутному капіталі яких частка державної або комунальної власності перевищує 50%».

Так, розслідування відкриті за такими фактами:

— здійснення злочинної діяльності посадовими особами ПАТ «Центренерго» і Фонду державного майна;

— злочинної діяльності посадових осіб ПАТ «Центренерго» при закупівлі вугілля;

— заволодіння посадовими особами ЗАТ «Нижньодністровська ГЕС» і ВАТ «Укргідроенерго» за попередньою змовою з іншими особами майна і коштів зазначених підприємств;

— зловживання службовим становищем посадовими особами ВАТ «Черкасиобленерго» і ВАТ «Азот».

Крючков повідомив слідству, що наглядова рада «Центренерго» спільно з ФДМУ і держслужбовцями «розподілили ключові посади в органах правління і наглядової ради ПАТ «Центренерго» з метою розкрадання коштів товариства».

Він стверджує, що ситуацію в «Центренерго» координував сам президент Порошенко і близький до нього нардеп Ігор Кононенко.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top