Connect with us

Портников сказав, що може знищити Україну

Без рубрики

Портников сказав, що може знищити Україну

Відсутність демократії або її занепад, а також підтримка суспільством популізму може знищити Україну.

Таку думку висловив журналіст і публіцист Віталій Портников, передає «Радіо свобода«. Він порівняв Україну з політичними процесами в Росії.

Портников підкреслив, що демократія є смертельною зброєю для імперій і Росію Путіна погубить лише відкрита правда і можливість чесних дискусій.

«Саме тому ці три десятиліття стали роками краху демократії в Росії і перемоги демократії в Україні. Тому що для виживання країни, яка відкидає імперський досвід і хоче стати самостійною європейською демократією, важливі зовсім інші правила. Якщо Росію Путіна вб’є правда, так Україну Майдану може вбити брехня, одноголосна підтримка популізму і олігархічного реваншу, нерозуміння більшістю громадян головних викликів і небезпек для нашої країни, — вважає Портников.

«Якщо сучасна Україна почне колись нагадувати сучасну Росію, вона зникне з політичної карти світу набагато швидше, ніж нам здається», — попередив журналіст.

Раніше Портников попередив українців про хаос в країні через майбутні парламентські вибори. За його словами, великі проблеми чекають «пристосуванців», які будуть шукати «своє місце під сонцем».

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top