Connect with us

Аналітика та новини

Портников пояснив, як Україна може перетворитися на Білорусь

Блоги

Портников пояснив, як Україна може перетворитися на Білорусь

Новообраний президент України Володимир Зеленський зацікавлений у розпуску парламенту, так як в такому випадку він отримає більшість у Верховній Раді після її переобрання.

Таку думку висловив «Апострофу» відомий український журналіст і публіцист Віталій Портников.

«Інші політичні сили в цьому не зацікавлені, тому що вони не отримають великої кількості голосів у будь-якому випадку. На дострокових або планових виборах у них поки немає ніяких реальних можливостей змінити ту політичну тенденцію, яка склалася після обрання Зеленського, тому що він є президентом мрій, ілюзій і надій. І до того часу, як ці мрії, ілюзії та надії не розвіються, в інших українських політиків великих шансів зайти на політичне поле Зеленського і взагалі на велике політичне поле — немає», — зазначив журналіст.

За словами Портнікова, якщо українські олігархи збережуть єдність, і українські телеканали будуть розповідати пересічним українцям інформацію в єдиному ключі, то у українських політиків немає жодного шансу і надалі зайти на це політичне поле.

«І ми отримаємо ситуацію, яка наблизить нас навіть не до України Януковича, а Білорусі Лукашенко — з умовною політичною партією, яка насправді не буде існувати, і всевладдям тих політичних сил, які перебуватимуть навколо нового президента. Відповідно, українську демократію може врятувати тільки шалена боротьба олігархів або боротьба в оточенні самого президента за вплив на нього», — додав він.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top