Connect with us

Аналітика та новини

Порошенко ввів в дію оборонну постанову

Без рубрики

Порошенко ввів в дію оборонну постанову

Президент України Петро Порошенко задіяв постанову РНБО «Про організацію планування в галузі безпеки і оборони». Про це йдеться у статті «OBOZREVATEL».

Відповідний указ було опубліковано на сайті президента України. Контроль за виконанням даного указу покладено на Раду національної безпеки і оборони.

В документі Порошенко доручив Турчинову провести повний і детальний огляд сфери безпеки України. Зокрема сфер оборони, кіберзахисту, безпеки критичних інфраструктур, інформаційних ресурсів. Додатково планується переглянути сферу боротьби з тероризмом і розвідувальні підрозділи України.

Мета, як зазначено в документі – виконання завдань по євроатлантичній інтеграції. За словами президента, указ повинен підвищити ефективність сектору безпеки. Робитись це буде за допомогою введення системи планування єдиних процедур і правил. Документ допоможе зберігати цілісність і налагодженість системи розробки документів в ключових сферах оборони.

Виконання указу було покладено на Кабінет Мінстрів України. Зокрема, в термін до 30 липня Кабмін повинен розробити план проведення огляду. До 30 серпня виконавчий орган повинен підрахувати суму витрат із держбюджету для фінансування проблемних сфер.

Проведення огляду повинно бути завершено до 30 вересня 2019 року. До цього моменту в РНБО повинні надійти дані про стан національного сектору безпеки на всіх рівнях. Йдеться про регіональні, національні і глобальні рівні.

Національний інститут стратегічних досліджень повинен проаналізувати дані і розробити відповідні рекомендації. Крім того, науковці повинні дати загальну оцінку національного оборонного і безпекового сектору. Отримані дані повинні лягти в основу реформи оборонки і нової Стратегії національної безпеки України

 

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top