Connect with us

Порошенко підписав історичний закон про українську мову

Політика

Порошенко підписав історичний закон про українську мову

Сьогодні, 15 травня, чинний президент України Петро Порошенко підписав закон про українську мову.

Про це повідомляє «Діалог.UA».

14 травня спікер Верховної Ради Парубій підписав закон про функціонування української мови як державної.

Так, перед підписанням Порошенко зазначив, що прийняття закону відбулося без будь-якого тиску і з обговоренням усіх боків. Чинний президент підкреслив, що нова влада буде також підтримувати і втілювати новий закон в життя. Він пояснив, що при роботі над документом не брали до уваги думку Кремля.

Текст закону буде опублікований пізніше. Він пояснив, що цей закон не порушує права будь-якої мовної групи в Україні. Порошенко подякував спікеру Парубія за активну роботу над законом.

На даному заході також були присутні активісти, політики і співробітники культурної сфери. Закон вступає в силу з дня підписання, крім кількох положень, які прописані.

Раніше нардеп від «Народного фронту» Микола Княжицький розповів про всі подробиці введення і виконання нового мовного закону, прийнятого Верховною Радою.

Нагадаємо, представник команди Зеленського Вікторія Страхова поділилась своїм планом вирішення проблеми ПриватБанку. Радник Зеленського розповіла, що вирішити спір із Коломойським можна мирним шляхом. Страхова зазначила, що капіталізація ПриватБанку на момент націоналізації складала близько 2 млрд. доларів. В умовах, коли суди признають націоналізацію незаконною, віддати цю суму Коломойському буде правильним рішенням. В такому разі Україна збереже установу в державній власності, а олігарх відкличе позови.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top