Connect with us

Політолог пояснив, чому Зеленський не зможе захищати інтереси України

Політика

Політолог пояснив, чому Зеленський не зможе захищати інтереси України

Володимир Зеленський – прекрасний, талановитий шоумен та комік. Це його амплуа. Проте на певному етапі минулого року воно змінилося.

Про це в ефірі 24 каналу сказав політолог Віктор Таран.

На його думку, олігарх Ігор Коломойський зробив йому пропозицію, від якої Зеленський не зміг відмовитися. Після цього помінялося його амплуа.

Громадяни повинні пам’ятати, що не вийде віджартовуватися 5 років від МВФ, зовнішніх викликів, внутрішніх опозицій чи олігархів. Прийдеться вирішувати конкретні проблеми. Тут є питання розуміння, реальної команди, стратегічного бачення.

Елементарно – потрібно знати іноземну мову. У відео з його штабу, у день виборів, ми побачили, як він спілкувався з журналістами недосконалою англійською мовою. Це погано, бо означає, що на індивідуальних переговорах не зможе захищати інтереси країни. Він ж не піде з радниками на індивідуальні переговори,– заявив Віктор Таран.

«Коли була атака на Дебальцеве, то майже добу тривали переговори чотирьох лідерів – Меркель, Макрон, Путін та Порошенко. Я не впевнений, що Зеленський добу зможе сидіти на одному місці, переконувати та вільно спілкуватися іноземною мовою. Путін прекрасно говорить англійською та німецькою. А Зеленський буде без радників. Треба буде один на один», – підсумував політолог.

 

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top