Connect with us

«План готували не місяць»: у ЗСУ розкрили подробиці прориву на Донбасі

Війна

«План готували не місяць»: у ЗСУ розкрили подробиці прориву на Донбасі

Прес-офіцер 24 окремої механізованої бригади ЗСУ імені Короля Данила Назар Ільницький розповів, як захисникам вдалося закріпитися на нових позиціях в Мар’їнці під Донецьком.

За його словами, план цієї успішної операції давно готувався за участі вищого командування. Деталями прориву він поділився в ефірі «Армія FM».

«Розвідники бригади зайшли в так звану «сіру зону» для того, щоб поліпшити своє тактичне положення – відсунути свою глибину від місцевого населення. Цей план розроблявся, ясно, що не місяць, командуванням бригади і вищим командуванням. Спланували, розробили все до деталей і виконали», – розповідає прес-офіцер бригади.

За словами Ільницького, тепер цивільне населення знаходиться в більш безпечних умовах, оскільки знаходиться набагато далі від лінії зіткнення. Що стосується українських захисників, то вони також поліпшили своє становище. Адже з нових позицій краще спостерігати за ворогом і контролювати його дії.

«А ще кожна, навіть маленька перемога мотивує бійців, мотивує їхній дух. Вони розуміють, що не стоять на місці, а потроху повертають наші землі. Насправді, це дуже мотивує», – розповів офіцер ЗСУ.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top