Connect with us

Аналітика та новини

Питання про укладення мирних домовленостей з РФ може бути винесено на референдум — глава АПУ

Без рубрики

Питання про укладення мирних домовленостей з РФ може бути винесено на референдум — глава АПУ

Глава адміністрації президента України Андрій Богдан зазначає, що в команді президента Володимира Зеленського розглядають можливість винесення питання про укладення домовленостей з Росією про мир по війні на Донбасі на всенародний референдум.

«Сам Володимир Зеленський декларував у своїх виступах, що ми розглядаємо питання оформлення якихось домовленостей і винесення їх на референдум. Все-таки повинні не тільки політики говорити, а й народ. Ми розглядаємо винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на народний референдум , щоб не тільки депутати проголосували і президент прийняв рішення, а народ прийняв рішення, і суспільство дало оцінку», — сказав він в ефірі телеканалу «112 Україна» у вівторок увечері.

Говорячи про те, які існують в команді Зеленського «червоні лінії» на переговорах з РФ, Богдан зазначив: «Є дуже хороше правило, яке є у дипломатів, — не фіксувати свої «червоні лінії», коли йдеш на переговори. Ця практика напрацьована досвідом століть, а не миттєвим бажанням отримати рейтинг».

«Я, як виходець зі Львова, дуже патріотичний і багато був на фронті, і для мене це не порожні слова. Але ми змушені шукати компроміс. Єдине, Володимир Зеленський сказав, що ми не торгуємо нашими територіями і нашими людьми», — підкреслив глава АП.

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top