Connect with us

Аналітика та новини

«Перенесуть столицю до Києва»: український письменник заговорив про приєднання Росії до України

Без рубрики

«Перенесуть столицю до Києва»: український письменник заговорив про приєднання Росії до України

Коли Україна стане сильною і успішною державою, до її складу повернуться всі землі, які належали їй історично. Однак йти в наступ аж до Москви не варто, оскільки привласнення цих територій може призвести до загибелі нашої країни.

Таку думку озвучив відомий український письменник Василь Шкляр в інтерв’ю для програми «Рандеву» з Яніною Соколовою (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Треба будувати таку Україну, в якій настане час, час геополітичних розломів великих, він неминучий у ХХІ столітті, і тоді, якщо ми будемо сильними, привабливими, успішними, сучасна Україна – до неї приєднаються всі питомо українські землі. Можливо, навіть ті, про які ми ще не знаємо», – сказав Шкляр.

Він зазначив, що українські захисники, з якими він спілкується на Донбасі, часто жартували про те, що підуть в наступ і поставлять український прапор над Кремлем.

«А я кажу: навіщо тоді взагалі воювати, якщо завоювати Кремль? Давайте зараз запропонуємо Росії, і вона приєднається до нас вся. Не тільки Кубань і Воронеж – вся Росія до нас охоче приєднається. І навіть столицю перенесуть до Києва. Тільки від нас нічого не залишиться. Колись ще Катерина II мала такий проект – перенести столицю Росії до Києва. Уявляєте, що б це було? Це вам не Валуєвський циркуляр і не Емський указ. Це був би хрест», – підкреслив письменник.

Раніше Шкляр зробив скандальну заяву про те, що окупований Донбас – чужина для українців, а анексований Крим ніколи не був нашим. За його словами, жителі Донбасу щасливі від того, що є частиною Росії. І це щастя не треба у них відбирати, жертвуючи життями кращих українців.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top