Connect with us

Параду не буде, але «парад» буде: зекоманда зігнала військових для репетицій

Політика

Параду не буде, але «парад» буде: зекоманда зігнала військових для репетицій

Дивні речи робляться на злітній смузі аеродрому заводу Антонова. Шикуються коробки військових, йде якесь крокування, стоїть військова техніка та нервують імениті кліпмейкери. Що відбувається?

Все просто. Це парад. Той самий парад, про який Зеленський розказував -«дуже дякую — дуже дорого». Але «внізапна», йдуть репетиції, йде шикування, командири частин отримують накази відрядити військовослужбовців. Дивна політика нової команди у дії.

Розповідає Андрій Кобзар:

Просто зараз, з раннього ранку, зєкоманда гарячково зганяє на ЗПС АНТК «Антонов», військових з різних підрозділів (кого поближче можна насмикати),оркєстри, техніка, всєдєла. Прибули якісь тьоточкі-шоумайстрині, від кварталу. Мабуть будуть вчити військових як в ногу ходити та розказувать їм- як правильно ветеранів, прішедших на сабантуй зе( па вєлєнію сєрца, єсєсно)- із себе ізображать))) Тобто: Парад-це надто дорого! Парад- це відволікати військових на безгузду шагістіку! Тому- Параду не буде! Але він- буде! І ми його зара на коліні зліпимо! ……бо рєзко мабуть одуплились, шо воно геть невдобно вийде, коли офіціоз, буде блідою тінню Народного Параду! Які ж вони всі в цій зекоманді, профнепридатні є…ти! Як же ж я з них ору!!!! П.С. Не здивуюсь, як надвечір щє привезуть «учітєлєй, врачєй, спарстмєнов» і оці квартальні постановники шоу, їх теж будуть вчити- «как лєчіть, да как учіть, да как штангу волочіть». …але, за шо б вони не взялись- на вихлопі виходить, лише пронікновєнна гра єлдою на роялі. В ритмі вальсу.
П.П.С: Керувати піготовкою параду- прибув сам Алан Бадоєв!!!! АААААААААААААА!!!!!!!

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top