Connect with us

«Окупанти панікують»: ветеран АТО розповів про наступ ЗСУ на Донбасі

Війна

«Окупанти панікують»: ветеран АТО розповів про наступ ЗСУ на Донбасі

Покращення позицій Збройних сил України у зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі викликає паніку у російських окупантів.

Про це повідомив у ефірі ObozTV ветеран АТО і волонтер Мирослав Гай, коментуючи новину про взяття нових територій у Мар’їнці, у декількох сотнях метрів від окупованого Донецька.

Гай наголосив, що на сході України немає «сепарів». За його словами, там є «колаборанти, російські найманці та військовослужбовці».

«Вони панікують. Достатньо почитати форуми, звернення різного козацтва. Ця паніка доходить і до РФ. Подивіться на заяви Гіркіна та інших осіб, які брали участь в окупації України. Звісно, вони панікують. Вони розуміють, що Україна нарощує свої можливості», — розповів волонтер.

«Ми не порушуємо Мінських домовленостей. А просто займаємо зручніші позиції згідно з оперативною обстановкою, яка постійно змінюється», — пояснив Гай.

При цьому РФ, попередив він, намагається використовувати подібні дії, щоб звинуватити Україну в якихось порушеннях.

«Але ми показуємо, що тут досить все мирно відбувається. Немає жертв серед мирного населення. З нашого боку не використовується зброя, заборонена Мінськими домовленостями. Тому все, слава Богу, нормально», — резюмував ветеран АТО.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top