Connect with us

Одіозний регіонал і олігарх: стало відомо, хто фінансує Смешка

Без рубрики

Одіозний регіонал і олігарх: стало відомо, хто фінансує Смешка

Політична партія Ігоря Смешка «Сила і Честь», яка зібралася на позачергові вибори у Верховну Раду 2019, заручилася підтримкою відразу декількох вельми впливових спонсорів.

Дану інформацію оприлюднили в Telegram-каналі Shadow Anonymous, який спеціалізується на відстеженні діяльності олігархів. Так, зазначається: «Акціонери, що вклалися у Смешка, це колишній глава митниці від комуністів Ігор Калетник, власник» Індустріальної групи «Віталій Гайдук, багаторічний бізнес-партнер Смешка Володимир Сацюк та ін.».

Відзначається, що «контрольний пакет акцій» знаходиться у Калетника і Гайдука, інші вдовольняються роллю міноритаріїв.

«Зараз іде обговорення концесіонерами принципів формування списку та висування кандидатів в одномандатних округах. Пропозиції йти від партії по мажоритарці надходять колишнім депутатам кучмівського блоку «За ЄдУ», а також відставним військовим із числа місцевих бізнесменів», – стверджується в повідомленні.

Також звертається увага на досить показовий нюанс. Зарубіжні експерти публічно висловлюють своє здивування високим рейтингом Смешка. Однак, розслідувачі Shadow Anonymous впевнені, що використовується класична операція спецслужб США «щодо проведення в рейтингоносці свого агента впливу за гроші втікачів, які перебувають у РФ під контролем спецслужб».

«Додатково Калетник думає про те, щоб просунути свого батька, ректора Вінницького аграрного університету на губернаторський пост в області», – сказано в заяві.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top