Connect with us

Аналітика та новини

«Не ставати на ті ж граблі»: депутат Деркач дав пораду Зеленському

Без рубрики

«Не ставати на ті ж граблі»: депутат Деркач дав пораду Зеленському

Народний депутат України Андрій Деркач опублікував відкритий лист Володимиру Зеленському. Про це пише «begemot.media». Деркач підтримує обрання нового президента і заявляє, що в Зеленського появився шанс змінити Україну.

На думку нардепа, кожен президент повторював помилки своїх попередників. Він додав, що головне питання, яке хвилює суспільство – тарифи і ціни на газ і електроенергію. Іншим важливим питанням залишається корупція в енергетичній сфері, «Нафтогаз», Роттердам+», «Укроборонпром». Депутат впевнений, що ці «гучні справи» болісно б’ють по іміджу української демократії.

Деркач додав, що на його рідній Сумщині за Зеленського проголосували 73% виборців. Попередник Зеленського звів свою політику до дуже вузької парадигми: армія, мова, віра. Нардеп переконаний, що таких парадигм є сотні, тому не варто обмежувати себе окремими з них.

При цьому, народний обранець зауважив, що бачив як міняються президенти, починаючи із Кучми. Він бачив як благі наміри змінюються жадібністю і корупцією. Деркач впевнений, що не кількість «нових людей» при владі визначає успіх держави. Досвід останніх 5-ти років доказує зворотнє.

Будь-які позитивні і правильні рішення будуть підтримуватися депутатами на всіх рівнях, — підсумував Деркач.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський вимагає інавгурації 19 травня. «Хочеш інавгурацію зі стрічечкою —  отримаєш!», — відповіли йому у БПП. Президентська фракція, за пропозицією Ігоря Кононенка, вирішила голосувати за всі постанови з усіма можливими датами, щоб Зєля не тролив.

Єдина альтернативна думка була у Олексія Гончаренка та Тетяни Ричкової, що не треба вестися на шантаж Зеленського і голосувати за інавгурацію 19-го.

Єдина фракція, яка точно не голосуватиме за 19 травня, Народний фронт.

Весь шухер з датою інавгурації, звісно, через потенційний розпуск парламенту. Найбільше його не хоче Народний фронт, а ось в БПП в цьому навіть зацікавлені. У нас готові і штаби, і кандидати, а він хай збере список за місяць і мажоритарників, — кажуть у фракції президента.

 

Читать
Читай ще...
1 Comment

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top